Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

[ODRZUCONE]bruce na redaktora?

Rekomendowane odpowiedzi

nick: king bruce lee

imię: Bartuś

Ile jesteś czasu posiwieć na forum: no o 6 bym pisał  no i myślę ze z przerwami (dłuższymi bądź krótszymi) do 22-23

Coś o sobie: mieszkam na wsi na Podlasiu uczę się w technikum na kierunku mechatronik lubię grać w piłeczkę kocham rassen ballsport leipzig  ❤️ czasami jeżdżę ciągnikiem. Kocham @ Depressioni lubie jak @ lukasz2623gra z autopompą a i bym był zapomniał lubię dostawać 40-8 od @ KuSsa. moja pasja jest zamykanie tabeli grając w csa oraz oglądanie jak orzełki Wuja przegrywają w fatalnym stylu ale brzęczkowi się podobało jak nasz kadra grała :D. Lubię grać w gry zwłaszcza csik farming soccer manager czy dsj.

Dlaczego mamy ciebie przyjąć: znam dość dużo osób na forum poczynając od @ eQQkonczac po  @ Depression. nie ma zadnego redaktora a trzeba sie rozwijac jako czlonek afministracji oraz jako czlowiek mam kilka fajnych propzoycji na temat ciekawostek czy opowiadan. Moim pierwszym celem bedzie ustalenie regulaminow na temat tych dzialow. 

Doświadczenie: Pisanie wypracowań na polskim.

Kontakt: steam forum dc fb insta snap no i to tyle chyba

Sam wszytko pisałem mam nadzieje ze docenicie :D.

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do odpowiedzi

Lubię Cię, ale nie będę się kierował znajomością tylko "dobrem" forum

Pierwsza sprawa to podanie - nie jest zbytnio rozbudowane, a jeśli chcesz zostać redaktorem powinieneś się jakoś wykazać.
Druga sprawa - interpunkcja i ogólnie gramatyka, jest sporo błędów w podaniu, brakujące literki, brak przecinków i zdania z małej literki. Nie mówię, że ma być ideolo, 0 błędów, ale jeśli starasz się o tą posadę wypadałoby ograniczyć błędy do minimum, nie wspomnę o tym, że podanie jest bardzo krótkie i ilość błędów jak na taki tekst to bardzo dużo.

Na plus jest to, że nie jesteś toxic, nie masz z nikim pod górkę (tak myślę) i masz chęć pomocy, ale to moim zdaniem za mało, jeśli będziesz popełniał często błędy. Nie oszukujmy się, ale czytanie takich prac nie będzie sprawiało przyjemności, wręcz przeciwnie - będzie bardzo raziło w oczy

Sorki, ale jak na razie jestem na NIE

• Super! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Patrząc na podanie, które zawiera wiele błędów i na jego jakość jestem na nie. Dobry redaktor charakteryzuje się nie tylko znajomością ortografii, ale również umiejętnością odpowiedniego składania zdań. Jeśli faktycznie chcesz w przyszłości się tym zająć to proponuję test, ale o tym już później 🙂

• Super! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.